Nowy Konik, ul. Kanadyjska

Nowy Konik, ul. Kanadyjska

599 000 PLN 2 396 PLN/m2

Szukasz gotowego już domu, który urządzisz tak, jak Ty tego chcesz i sobie to wymarzyłeś? Zanurzonego w pięknym, sielskim krajobrazie pełnym lasów, pół i łąk? Zapraszam Cie do miejscowości Nowy Konik, w pobliżu Halinowa, położonego tuż pod Warszawą i świetnie z nią skomunikowanego!

W SKRÓCIE
Dom odo którego chcę Cię zabrać, znajduje się przy u. Kanadyjskiej 18, w miejscowości Nowy Konik. Jego całkowita powierzchnia, to 250 m2, a powierzchnia użytkowa, to niemal 220 m2. Dom będzie oddany nowym właścicielom w stanie deweloperskim, czyli ściany zostaną otynkowane, zamontowane zostaną sufity podwieszane, wyprowadzone wszystkie złącza od instalacji oraz zamontowany gazowy piec do centralnego ogrzewania.
Obecny stan domu wewnątrz, może i nie jest zbyt atrakcyjny wizualnie, ale pozwala na wprowadzenie przez nowych nabywców zmian w aranżacji wnętrza.

DZIAŁKA
Dom położony jest na prostokątnej działce o powierzchni 850 m2, na której rośnie kilka drzew, a która to ma potencjał do stworzenia wspaniałego ogrodu, będącego idealnym miejscem odpoczynku, rodzinnych spotkań, czy zabaw dla dzieci.

DOM
Budowa domu została zakończona w 2012 roku, od tamtej pory, w stanie zamkniętym czeka na swoich nowych właścicieli. Budowany był metodą tradycyjną, a rodzaj użytych materiałów, wychwyci na zdjęciach nawet niewprawne oko.
Rozkład pomieszczeń, jest typowy dla tego typu budynków. Na parterze znajduje się duża, widna kuchnia, która poprzez jadalnię, łączy się z salonem, tworząc ogromną przestrzeń dzienną. Znajdziemy tutaj również pierwszą z trzech łazienek, w której bez problemu urządzisz pralnię.
Na piętrze znajdują się 4 sypialnie, oraz dwie łazienki, jedna niezależna, a druga przylegająca wraz z garderobą, do największej sypialni.

OKOLICA I KOMUNIKACJA
Nowy Konik to niewielka miejscowość położona na obrzeżach Warszawy, w pobliżu drogi krajowej nr 2, którą szybko i sprawnie dostaniesz się zarówno do stolicy, jak do pobliskiego Halinowa, czy choćby Mińska Mazowieckiego. Dla niezmotoryzowanych oczywiście jest alternatywa w postaci licznych autobusów jeżdżących krajową "dwójką" lub podróż koleją ze stacji Sulejówek Miłosna, oddalonej od Twojego nowego domu o niespełna 4,5 km.
Od głównej drogi, dom oddalony jest o ok. 500 m ale dzięki otaczającym go lasom i zagajnikom, nie dochodzą do niego żadne hałasy.

CZEGO TU BRAKUJE?
Przede wszystkim Twojego pomysłu na aranżację, wykończenie i wyposażenie wnętrza. Obecny właściciel chętnie pomoże we wszelkich związanych z tym pracami. Oczywiście należy również zadbać o odpowiednie zagospodarowanie ogrodu, tarasów, czy schodów. Ostatnim istotnym elementem, jest ogrodzenie posesji.

DLACZEGO WARTO?
- możliwość niemal dowolnej aranżacji wnętrza domu i ogrodu
- dom ma optymalną wielkość dla kilkuosobowej rodziny "nie za duży i nie za mały"
- miłe sąsiedztwo
- piękna okolica
- dobry dojazd do Warszawy
- dostępny niemal "od zaraz"

JEŚLI NIE WIDZISZ WSZYSTKICH POMIESZCZEŃ - pewnie portal ogłoszeniowy zmniejszył ich ilość.
Napisz do nas - prześlemy Ci je tak szybko, jak się da.

Zapraszamy do obejrzenia tej wyjątkowo atrakcyjnej propozycji osobiście w dowolny dzień tygodnia.

Wszelkie koszty obsługi Biura ponosi Sprzedający.

Nie czekaj i umów się na prezentację już dziś, czekam na kontakt pod numerem telefonu - 885905002, lub napisz do mnie na e-mail: agnieszka.skorupka@knowhouse.pl
Do zobaczenia!

poleć ten artykuł:

kontakt z doradcą -

885905002 agnieszka.skorupka@knowhouse.pl
 

Zapytaj o podobne oferty

Imię i nazwisko:

Podaj adres email:

Podaj numer telefonu:

Napisz wiadomość:

warto przeczytać

Komu się opłaca MDM?

Kto najwięcej zaoszczędzi na rządowym programie? Single czy wielodzietni? Bierzemy pod lupę i sprawdzamy którzy dostaną od Rządu…

czytaj więcej

COPYRIGHT @ 2014 KNOWHOUSE

ASARI.pl - oprogramowanie dla biur nieruchomości