Warszawa, ul. Grzybowska

Warszawa, ul. Grzybowska

3 440 000 PLN 10 000 PLN/m2

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyposażonej restauracji usytuowanej przy ul. Grzybowskiej 2. Nieruchomość składa się z dwóch lokali rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Istnieją dwie możliwości podejścia do transakcji: można nabyć oba lokale razem (łącznie 344 m2, bądź zakupić wyłącznie lokal na pierwszym piętrze, o powierzchni 251 m2, rezygnując tym samym z lokalu na parterze. Niniejsza oferta dotyczy obydwu lokali.

DOLNY LOKAL (powierzchnia 91 m2)
Miejsce to ma swój niepowtarzalny klimat. Obecnie funkcjonuje tutaj dobrze prosperująca restauracja rodem z Hiszpanii. Lokal jest sprzedawany z całym wyposażeniem, w skład którego wchodzą między innymi: umeblowanie, wyposażenie kuchni, zaplecza, cała zabudowa stała w postaci kontuaru, wszelkiego rodzaju armatury oraz wykończenia.

Na szczególną uwagę zasługuje wykończenie restauracji, zrealizowane z najwyższym kunsztem. Już od progu goście mają złudzenie, jakby przeteleportowali się wprost do jednego z setek madryckich Tapas-barów. Niesamowite wrażenie robią wszelkie ozdoby i malowidła oraz ściany wykończone egzotycznym drewnem.
WAŻNE: nie ma możliwości zakupu wyłącznie dolnego lokalu.

GÓRNY LOKAL (powierzchnia 253 m2)
Jakiś czas temu również istniała tu restauracja zaprojektowana w wyjątkowym, hiszpańskim stylu. Przypominają o tym ręcznie zdobione filary w katalońskim stylu oraz podłoga z pięknego drewna, przepleciona wstawkami z gładkiego kamienia.

Obecnie nikt nie korzysta z nieruchomości na pierwszym piętrze. Pomieszczenie to ma ogromny potencjał, który nie ogranicza się tylko do biznesu gastronomicznego. Z całą pewnością nadaje się na wysokiej jakości profesjonalne usługi. Z sukcesem mogłaby tu funkcjonować kancelaria, adwokacka, notarialna, czy biuro kreatywne. Z powodzeniem można tu założyć centralę firmy prosperującej w dowolnej branży.
WAŻNE: Istnieje możliwość zakupu tylko tego lokalu, rezygnując z lokalu dolnego.

Nieruchomość wyposażona jest w dwa wejścia oraz sześć okien. Trzy duże, otwierane okna o łącznej powierzchni prawie 10m2, wychodzą bezpośrednio na malowniczy Park Mirowski (ekspozycja północna). Trzy pozostałe okna skierowane są na wschód. Łącznie w lokalu istnieją cztery pomieszczenia z przeznaczeniem na WC. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji - wszystkie ściany poza okrągłymi i prostokątnymi słupami konstrukcyjnymi mogą zostać usunięte.

USYTUOWANIE I DOSTĘP
Nieruchomość mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Mimo iż budynek stoi w samym Śródmieściu, nasze lokale są całkowicie odizolowane od huku ulicznego. W zamian za to z ich okien rozpościera się widok na soczystą zieleń starodrzewia Parku Mirowskiego.

Obydwa lokale umieszczone są od północnej strony budynku. Dolny lokal ma dwa wejścia z ulicy. Aby dostać się do górnego, można skorzystać z jednej z trzech klatek schodowych bądź windy. Istnieje też możliwość zaaranżowania własnego ciągu komunikacyjnego wewnątrz lokali. Jeszcze jakiś czas temu obydwa pomieszczenia łączyła winda towarowa.

POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNE
Do lokali przynależy jedno pomieszczenie gospodarcze zlokalizowane na poziomie -1, o łącznej powierzchni około 18m2 (zawarte w cenie). Tuż obok znajduje się wyznaczone miejsce parkingowe w garażu podziemnym, które również jest już zawarte w podanej cenie.

BUDYNEK
Osiedle „Graniczna” zostało zbudowane w latach 1999 – 2001. Pierwsze trzy kondygnacje budynku stanowią kompleks lokali użytkowych i usługowych. Większość powierzchni na parterze okupują różnego rodzaju restauracje i bary, zaś wyższe kondygnacje zajęte są przez usługi.

ZAPRASZAMY
Na zdjęciach przedstawiamy aktualny wygląd dolnego lokalu oraz przykład aranżacji górnej nieruchomości. Dla ułatwienia dodaliśmy również plan dolnego lokalu oraz wizualizacje przedstawiające potencjał lokalu górnego, po drobnych pracach adaptacyjnych.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcam do osobistego odwiedzenia nieruchomości. Lokal znam jak "własną kieszeń" i z chęcią odpowiem na wszystkie pytania.
Do usłyszenia!
Piotr Syguła

poleć ten artykuł:

kontakt z doradcą -

725726727 piotr.sygula@knowhouse.pl
 

Zapytaj o podobne oferty

Imię i nazwisko:

Podaj adres email:

Podaj numer telefonu:

Napisz wiadomość:

warto przeczytać

Komu się opłaca MDM?

Kto najwięcej zaoszczędzi na rządowym programie? Single czy wielodzietni? Bierzemy pod lupę i sprawdzamy którzy dostaną od Rządu…

czytaj więcej

COPYRIGHT @ 2014 KNOWHOUSE

ASARI.pl - oprogramowanie dla biur nieruchomości