LOKAL
na
SPRZEDAŻ
1 245 000 PLN
4 980 PLN/m2
ZALESIE GÓRNE
ul. Pionierów
Opis
Szukasz siedziby dla swojej firmy w okolicy Warszawy? Mamy dla Ciebie świetną propozycję, zapraszamy do środka!

DOM I OTOCZENIE
Dom o którym mowa znajduje się w Zalesiu Górnym, przy ulicy Pionierów. Położony jest na działce o powierzchni niemal 2000m2, na terenie której, poza leciwymi dębami, znajdziemy również miejsca parkingowe na ok. 8 aut. Dom położony jest w głębi działki, co chroni mieszkańców przed hałasem dochodzącym z ulicy i zapewnia im poczucie pełnej swobody i prywatności.

LOKALIZACJA
Do Warszawy dojedziesz stąd w kilkanaście minut samochodem, lub autobusami podmiejskimi linii L13 i L19, których przystanek jest oddalony o ok. 200 m od domu. Dla zwolenników kolei również mamy świetną wiadomość, ponieważ stacja PKP Zalesie Górne znajduje się jedynie 950 stąd.

WNĘTRZE
Dom od samego początku był projektowany jako budynek o przeznaczeniu biurowo - usługowym, w którym znajdzie się miejsce do pracy dla kilkunastu osób. Na powierzchni ok. 250 m2 znajdziemy tu aż 7 pokoi, z czego dwa, to przestronne sale konferencyjne na piętrze i na parterze.

PARTER
Po wejściu do domu, wita nas przestronny hall z kominkiem, który może pełnić rolę poczekalni, stąd dostaniemy się bezpośrednio do każdego z 4 znajdujących się na parterze pomieszczeń, w tym sali konferencyjnej o powierzchni 40 m2. Na parterze znajduje się również łazienka, podwójna toaleta, oraz kuchnia z jadalnią, połączona z pomieszczeniem magazynowym. Schody na piętro wkomponowane są w przestrzeń kuchni. W salonie znajduję się również sprytnie ukryte zejście do dwuczęściowej, obszernej piwnicy.

PIĘTRO
Na piętrze zaprojektowano dwa niezależne pokoje oraz toaletę, wzdłuż ścian bocznych znajdziemy liczne schowki. Technologia wykończenia piętra pozwala przyszłym właścicielom na dowolną rearanżację całej przestrzeni tej kondygnacji według własnego uznania.

STAN DOMU / WYPOSAŻENIE
Stan nieruchomości pozwala wprowadzić się do niej niemal natychmiast,o ile tylko nowi właściciele nie zechcą zmieniać koloru ścian na swoje ulubione. Zarówno kuchnia, jak również łazienka są niemal zupełnie wyposażone. Podobnie rzecz ma się z pozostałymi pomieszczeniami.
Istotnym atutem domu, jest fakt, że zamontowano w nim system rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej z systemem odzyskiwania ciepła, zapewniający mieszkańcom czyste i świeże powietrze, pozwalający oszczędzać znaczne kwoty na ogrzewaniu. Poza tym po całym domu rozprowadzona jest wewnętrzna sieć oraz zainstalowana centralka telefoniczna.

DZIAŁKA
Działka ma powierzchnię 1925 m2, od frontu sąsiaduję z ulicą Pionierów, z trzech pozostałych trzech stron graniczy z podobnymi sobie nieruchomościami z zabudową jednorodzinną, od których dodatkowo izolują nas posadzone wzdłuż ogrodzenia drzewa i krzewy.

NIE WIDZISZ NA ZDJĘCIACH WSZYSTKICH POMIESZCZEŃ? BRAKUJE JAKICHKOLWIEK ISTOTNYCH DLA CIEBIE INFORMACJI?
Napisz do nas lub zadzwoń, a prześlemy Ci je najszybciej jak to możliwe.

Zapraszam serdecznie na prezentację w dowolny dzień tygodnia po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.
Agnieszka Skorupka
Know House Nieruchomości
Tel: 514 180 570
e-mail: agnieszka.skorupka@knowhouse.pl
Szczegóły oferty

Cena1 245 000 PLN

Cena za m24 980 PLN

Powierzchnia250 m2

Liczba pięter2

Liczba pokoi7

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Inne, Medyczne, Gastronomiczne, Biurowe, Inne

Stan budynkuDobry