DOM
na
SPRZEDAŻ
749 000 PLN
4 993,33 PLN/m2
PIASECZNO
Opis
Na wstępie uprzejmie informuję, że Kupujący nie płaci prowizji!

Szukasz swojego miejsca, z dala od miejskiego zgiełku, pośród dziewiczej przyrody, w otoczeniu malowniczych jezior? Potrzebujesz luksusowej posiadłości, w której mógłbyś komfortowo spędzić z całą rodziną wakacje, albo nawet zamieszkać na 365 dni w roku? Jesteś osobą ceniącą wygodę i nowinki technologiczne, które znacząco ułatwiają życie codzienne?

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości, która z nawiązką spełnia wszystkie powyższe potrzeby. Usiądź wygodnie w fotelu, weź do ręki kubek aromatycznej kawy i poczuj komfort, który właśnie teraz jest w zasięgu ręki. Zaczynajmy!

4050 METRÓW DOSKONALE ZORGANIZOWANEJ PRZESTRZENI
Oferowana posiadłość składa się łącznie z dwóch działek o powierzchniach 1952 m2, 1809 m2 oraz z drogi dojazdowej o powierzchni 1729 m2, w której właściciele mają współwłasność. Obydwie działki stanowią jeden ogrodzony teren, na który można się dostać korzystając z jednej z dwóch bram. Oficjalna brama wjazdowa jest automatyczna i została zlokalizowana w rejonie garaży (również otwieranych automatycznie), natomiast druga prowadzi do ogrodu.

Na pierwszej działce został wybudowany przepiękny stylizowany dworek oraz wiata z dwustanowiskowym garażem i dodatkowymi pomieszczeniami na piętrze. Plac przed garażami oraz wokół domku został wyłożony kostką brukową. Obok tych zabudowań wykopany został malowniczy staw, z którego podczas leniwego popołudnia można z łatwością wyłowić dorodne okazy. Cały dom skąpany jest w wielobarwnych kwiatach, wśród których zdecydowanie przeważają dziesiątki różnych gatunków róż. Uprawa tych zjawiskowych roślin jest jednym z hobby właścicieli, dzięki czemu ogród jest utrzymany w nienagannym stanie.

Druga część terenu została przygotowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Dla dzieciaków jest to istny park rozrywki. Swoje miejsce znalazły tutaj m. in. porządny plac zabaw z domkiem „na drzewie” i zjeżdżalnią, zestaw huśtawek, a nawet kilkudziesięciometrowa „tyrolka”! Obok placu zabaw rozpościera się ogromny teren, który najmłodsi amatorzy gry w piłkę, z łatwością zagospodarują na profesjonalne boisko futbolowe. Obok zorganizowany został sad drzewek owocowych, ogród warzywny i dwie skrzynie na świeże zioła, a w rogu działki posadowiono budynek gospodarczy na narzędzia niezbędne do pielęgnowania tego bajecznego terenu. Co istotne cały teren został wyposażony w 4-strefowe nawodnienie, dzięki czemu utrzymanie zieleni w pełnej świeżości nie stanowi żadnego wyzwania.

POSTAW NA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
Dom został wybudowany w 2016 roku z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest skrajnie energooszczędny. Poniżej wymieniamy niektóre z elementów zdecydowanie wartych uwagi:
1. Zarówno dach domu, jak i garaży został wykonany z blachy z posypką Ahi Roofing Gerard Corona. Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, że jest to naturalne kruszywo skalne, wydobywane w Nowej Zelandii, zabezpieczone lakierem chroniącym powierzchnię przed porastaniem mchem. Według wielu zakopiańskich architektów, rozwiązanie to jest obecnie najkorzystniejszym pokryciem zastępującym tradycyjny gont, a sam producent daje na ten materiał 50-letnią gwarancję.
2. Wszystkie okna (tradycyjne, dachowe, tarasowe) są trzyszybowe dzięki czemu doskonale izolują nieruchomość przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz.
3. Z myślą o optymalizacji energetycznej, na użytkowym strychu domu zainstalowano system rekuperacji renomowanej marki ZEHNDER, której sprawność oceniona została ostatnio na 95%.
4. Za utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz budynku odpowiedzialny jest kocioł elektrodowy EKOTEH, którego bieżąca sprawność oceniana jest na 99% oraz oryginalny austriacki kominek grawitacyjny, który swoją stylistyką doskonale wpasowuje się w dworkowy charakter nieruchomości.
Dzięki tak nowoczesnym rozwiązaniom koszty ogrzewania nieruchomości są wyjątkowo atrakcyjne, a negatywne oddziaływanie na środowisko dosłownie znikome.

BEZBŁĘDNY ROZKŁAD I OBŁĘDNY TARAS
Rozkład nieruchomości nie pozostawia wiele do życzenia. Na dolnej kondygnacji zorganizowany został przestronny salon z dobrze zaaranżowanym aneksem kuchennym i jadalnią, które razem zajmują powierzchnię przekraczającą 35 m2. Ponadto znajdziemy tutaj dwie sypialnie, kotłownię oraz stylową łazienkę z prysznicem.

Niewątpliwym atutem tej posiadłości jest taras, który na prośbę właścicieli został powiększony do ponad 30 m2! Na takiej przestrzeni można zarówno zorganizować wykwintne przyjęcie z przyjaciółmi, jak i zaaranżować dwie niezależne przestrzenie: do zabawy dla dzieci i do relaksu dla dorosłych. Podłoga została pokryta deskami kompozytowymi najwyższej jakości, natomiast na ścianach założono przezroczyste rolety, które mają osłaniać gości od niekorzystnych warunków atmosferycznych, a zimą z łatwością przeistoczą tę przestrzeń w okazały ogród zimowy.

Pierwsze piętro zostało podzielone na trzy niezależne sypialnie o wielkości od 11 m2 do ponad 15 m2 każda. Ponadto znaleziono tu miejsce na nowoczesną łazienkę z wanną oraz niezależną garderobę. Do wyżej wymienionych pomieszczeń można dotrzeć niewielkim korytarzykiem, dzięki czemu utrata powierzchni na części komunikacyjne jest bardzo niewielka.

150 METRÓW KOMFORTU I BEZPIECZEŃSTWA
Budując dworek właściciele postawili na luksus i ponadczasowe rozwiązania. Na początek warto zaznaczyć, że nieruchomość podłączona jest zarówno do gminnej sieci wodociągowej, jak i kanalizacyjnej. Pozostając przy kwestiach sanitarnych na uwagę zasługuje wyposażenie łazienek. Armatura w nich zastosowana jest najwyższej jakości, a w toaletach zainstalowano sedesy z automatycznym myciem ciepłą wodą.

Cały budynek został wyposażony w instalację alarmową z podłączeniem u operatora. Swoje miejsce znalazły również czujki dymu i czadu dzięki czemu nasze bezpieczeństwo jest w pełni monitorowane. Amatorów telewizji ucieszy fakt, że w domu założono centralę satelitarną z rozprowadzeniem sygnału zarówno do wszystkich pomieszczeń, jak i na taras.

ROZKOSZUJ SIĘ PRZYRODĄ
Nieruchomość zlokalizowana jest 100 metrów od linii brzegowej jeziora Orłowskiego z dala od dużych miejscowości. Jeżeli kochasz naturę to z pewnością ucieszą Cię regularne odwiedziny dzikich ptaków takich jak bociany, czy czaple, które chętnie lądują na terenie działki. Częstym widokiem są tu również sarny, zające, bażanty, a nawet łosie.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta i masz jakiekolwiek pytania – zachęcamy do kontaktu! Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, dodatkowych zdjęć, czy po prostu chciałbyś odwiedzić tę wyjątkową nieruchomość osobiście… nie zwlekaj – wykręć numer telefonu i skontaktuj się ze mną, a ja z przyjemnością odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania. I pamiętaj – kupujący nie płaci prowizji!

Pozdrawiam i do usłyszenia!
Piotr Syguła
Szczegóły oferty

Cena749 000 PLN

Cena za m24 993,33 PLN

Powierzchnia150 m2

Powierzchnia użytkowa113 m2

Powierzchnia działki4 050 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi6

Liczba pięter1