DOM
na
SPRZEDAŻ
3 499 000 PLN
4 241,21 PLN/m2
GRODZISK MAZOWIECKI
ul. Książęca
Opis
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży prosperującej Pracowni Cukierniczej wraz ze sklepem i częścią mieszkalną. Nieruchomość znajduje się w budynku wolnostojącym na działce o powierzchni 2240m2, usytuowanym w centrum Grodziska Mazowieckiego przy ul. Książęcej. Obiekt jest zaopatrzony w wodę z sieci miejskiej, gazu, energii elektrycznej, a także jest podłączony do kanalizacji miejskiej.

LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA
Nieruchomość mieści się w centrum Grodziska Mazowieckiego przy ul. Książęcej. Jej niewątpliwym atutem jest bliskość WKD Grodzisk Mazowiecki. Z dworca dojedziemy do Cukierni w 2 minuty samochodem i dojedziemy w 5 minut pieszo.

PRACOWNIA CUKIERNICZA + SKLEP i KAWIARNIA
Pracownia Cukiernicza o pełnej produkcji mieści się na pierwszej i drugiej kondygnacji budynku. Została zaprojektowana i wybudowana w 2008 roku zgodnie z obowiązującym prawem dla produkcji gastronomicznej. Budynek posiada wszystkie odbiory stosownych służb i urzędów.

PARTER ma powierzchnię użytkową: 373,74m2
To część produkcyjno - dystrybucyjna. Znajdziemy tu m.in: pracownię ciast, smażalnię pączków, lodziarnię, pakowalnię, piecownię, magazyn wyrobów gotowych, chłodnie, sklep wraz z kawiarnią.

PIĘTRO ma powierzchnię użytkową 81,29m2
To zaplecze socjalno-sanitarne dla 11 pracowników. Mieszczą się tu szatnie dla kobiet i mężczyzn oraz pokoje socjalne, prysznice, toalety oraz magazyn opakowań.

STAN PRACOWNI CUKIERNICZEJ
Sprzedawana nieruchomość nie wymaga dodatkowych nakładów na kontynuację produkcji. Jest w bardzo dobrym stanie technicznym i jest sprzedawana z wyposażeniem. Jeśli potrzebujesz więcej informacji - napisz lub zadzwoń do nas.

MIESZKANIE
Lokal mieszkalny znajduje się na 2 kondygnacjach nad sklepem i kawiarnią. Zajmuje powierzchnię użytkową 185,3m2 na pierwszym piętrze i kolejne 185,3m2 powierzchni całkowitej na drugim piętrze.
Obecnie w pełni wykończona i zamieszkane jest tylko pierwsze piętro. Znajdziemy tam: 2 duże sypialnie, przestronny i wspaniale doświetlony światłem dziennym salon z kominkiem, duża, jasna kuchnia z jadalnią oraz łazienka. W łatwy sposób można wydzielić na tym piętrze dodatkowe pokoje - przestrzeń ta jest bardzo plastyczna i można ją dowolnie aranżować.

STAN LOKALU MIESZKALNEGO
Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Nie wymaga nawet odświeżenia przed wprowadzeniem.

DZIAŁKA i OGRÓD
Nieruchomość wybudowano na 2 działkach, które łącznie mają powierzchnię 2240m2. Od strony wejścia do pracowni cukierniczej zaprojektowano szeroki podjazd dla dużych samochodów oraz zadaszone 2 miejsca postojowe pod wiatą.
Z drugiej strony budynku znajdziemy zadbany ogród, w którym Właściciel stworzył uroczy plac zabaw dla dzieci, oczko wodne, altanę dla gości i mnóstwo miejsca do zabawy na świeżym powietrzu.

DLACZEGO WARTO?
- miejsce to ma swój wyjątkowy klimat ze względu na usytuowanie na niewielkiej, zacisznej uliczce i pięknie zaaranżowany, zadbany ogród z oczkiem wodnym, altanami oraz placem zabaw
- nabywasz gotowy biznes, aby od razu zacząć działać
- cukiernia i mieszkanie jest sprzedawane z całym wyposażeniem, w skład którego wchodzą między innymi: umeblowanie, wyposażenie sklepu i kawiarni, cała zabudowa, wszelkiego rodzaju armatury oraz wykończenia.

CZY TYLKO PRACOWNIA CUKIERNICZA?
Sprzedawana nieruchomość ma ogromny potencjał, który nie ogranicza się tylko do biznesu gastronomicznego. Z całą pewnością nadaje się na wysokiej jakości profesjonalne usługi. Z powodzeniem można tu założyć centralę firmy prosperującej w dowolnej branży.

ZAPRASZAMY
Na zdjęciach przedstawiamy aktualny wygląd niektórych pomieszczeń. Jeśli potrzebujesz więcej zdjęć lub plany nieruchomości - napisz do nas lub zadzwoń. Wyślemy je tak szybko, jak to możliwe.

PREZENTACJE I INFORMACJE
Wszystkich Zainteresowanych serdecznie zachęcam do kontaktu telefonicznego i osobistego odwiedzenia nieruchomości.
Razem z Właścicielem nieruchomości odpowiemy na wszystkie pytania.

Do usłyszenia!

Magdalena Syguła
tel. 885905005
Know House Nieruchomości
Szczegóły oferty

Cena3 499 000 PLN

Cena za m24 241,21 PLN

Powierzchnia825 m2

Powierzchnia użytkowa640 m2

Powierzchnia działki2 240 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi10

Liczba pięter2