Agnieszka Skorupka

Agnieszka Skorupka

  • Email agnieszka.skorupka@knowhouse.pl
  • Telefon 885905002

Agentka, która zachwyca profesjonalizmem od pierwszego spotkania z Klientami.
Skrupulatna, obowiązkowa, perfekcyjna. Bez dwóch zdań – można jej zaufać.

Skąd się wzięła w Know House?
Jej pasją i zamiłowaniem jest handel. Zaczynała w działach sprzedaży korporacji, ale zawsze ciągnęło ją do rynku nieruchomości. Dziś wykorzystuje swoje umiejętności i doświadczenie jako doradca ds. sprzedaży i wynajmu i jest w tym świetna!
Co wyróżnia Agnieszkę?
Jest kobietą z wielką charyzmą oraz intuicją. Cechy te wykorzystuje na co dzień w swojej pracy. Najważniejsza dla niej jest uczciwość oraz dobro klienta – o czym zaświadczają sami klienci polecając Ją swoim znajomym.
Agentka po godzinach
Podróżuje, czyta dobre książki, spaceruje po górach i jak każda kobieta uwielbia zakupy…

____________________________________________________________________

REFERENCJE:

“Pani Agnieszka bardzo nam pomogła przy sprzedaży mieszkania, możemy potwierdzić, że usługa była kompleksowa, profesjonalna i na bardzo wysokim poziomie. Wszelkie formalności, które dla nas były “czarną magią” wzięła na siebie dzięki czemu mieliśmy poczucie, że nic nie zostanie pominięte. Zawsze służyła radą i odpowiadała na wszelkie nurtujące nas pytania, a było ich dużo, bo w tym temacie zdecydowanie brakowało nam doświadczenia. Przez cały czas pozostawała z nami w kontakcie i informowała na bieżąco o wszystkich działaniach, zajęła się przygotowaniem sesji zdjęciowej, dzięki której nasza nieruchomość zyskała nowy wymiar. Mimo że znalezienie nabywców wydawało nam się procesem trudnym i czasochłonnym, udało się sfinalizować sprzedaż bardzo szybko, dzięki opiece naszej agentki. Przestawiła nam realia dzisiejszego rynku sprzedaży nieruchomości, zajęła się promowaniem mieszkania i umiała zainteresowanym pokazać potencjał i możliwości zarówno lokalizacji jak i samego mieszkania. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony nam czas i okazanie wyrozumiałości przy wszystkich frapujących nas wątpliwościach. Bardzo polecamy panią Agnieszkę jak i samą agencję Know House.”
Z poważaniem
Nina i Wojciech Rucińscy
___________________________________
Serdecznie dziękuję pani Agnieszce za pośrednictwo i pomoc w kupnie mieszkania. Dzięki jej wiedzy oraz profesjonalizmowi udało się bez problemów w krótkim czasie zrealizować transakcję. Również pomoc pana Wojciecha okazała się nieoceniona w kwestii podpisania umowy kredytowej. W rękach tych doświadczonych doradców kupujący może czuć się naprawdę komfortowo. Z pewnością będę polecał dalej usługi firmy Know House.
Pozdrawiam,
Mateusz Tomaszkiewicz
__________________________________

Usługa, jaką wykonała dla mnie Know House nieruchomości przerosła moje oczekiwania. Firma jest naprawdę profesjonalna, stosuje innowacyjne techniki sprzedaży. Na szczególną uwagę zasługują pięknie opracowane i robione przez wysokiej klasy fotografa zdjęcia nieruchomości, które zdecydowanie wpływają na to, że łatwiej jest sprzedać mieszkanie. W tym miejscu gorące podziękowania składam Pani Agnieszce Skorupce, której pomoc, porady, doświadczenie, a przede wszystkim pokłady cierpliwości były bardzo pomocne. Bez niej nie byłoby tak łatwo! To profesjonalistka, która wie doskonale, co zrobić by sprzedaż mieszkania przebiegała sprawnie i była dla sprzedającego jak najmniej stresującym doświadczeniem. Serdecznie dziękuję, Pani Agnieszko!
Anna Malinowska z Mińska Mazowieckiego

___________________________________

Już przy pierwszej prezentacji Pani Agnieszka zbadała nasze potrzeby i szybko zdecydowaliśmy się na jedno z dwóch polecanych mieszkań. Najpierw zachęciły nas piękne zdjęcia, profesjonalne podejście, a także kompleksowość obsługi (doradca kredytowy, notariusz) . Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce za pomoc przy kupnie mieszkania 🙂
Kasia i Michał z Warszawy

__________________________________
Bardzo dziękuję Pani Agnieszce Skorupka za profesjonalne prowadzenie i pomoc przy sprzedaży mojego mieszkania w Warszawie. Wszystkim polecam firmę Know House, z pośród wielu konkurencyjnych firm tylko Know House sprostało moim oczekiwaniom. Od momentu podpisania umowy bardzo rzetelnie i profesjonalnie przebiegał proces prezentacji i sprzedaży mieszkania. Każdy kontakt z prowadzącą Panią Agnieszką Skorupko przebiegał w życzliwej  atmosferze z miłym usposobieniem i szczerym  uśmiechem, umacniał mnie w przekonaniu, że to był bardzo dobry wybór
Dziękujemy Pani Agnieszko!!!!!
Hanna i Mirosław Z.

__________________________________

Polecam Panią Agnieszkę Skorupka za idealną obsługę podczas kupna mieszkania. Spośród przedstawionych innych ofert, oferta przygotowana przez Panią Agnieszkę była bez zarzutów. Profesjonalnie podeszła do tematu, uważam że jest stworzona do tego rodzaju działalności. Gorąco polecam i pozdrawiam serdecznie!
Maksymilian Kusiński

__________________________________
Pani Agnieszce należą się ogromne podziękowania za wkład i zaangażowanie przy sprzedaży naszego mieszkania. Profesjonalne i kompleksowe podejście do transakcji – sesja fotograficzna, indywidualne aranżacje, wiedza na temat aktualnego zainteresowania mieszkaniem – powodują, że współpraca z agencją Know House jest prawdziwą przyjemnością i minimalnie angażuje stronę Sprzedajacą.
Ola i Kuba
__________________________________

Chcielibyśmy jako kupujący lokal polecić firmę KNOW HOUSE Nieruchomości, a w szczególności Panią Agnieszkę Skorupkę. Co prawda bezpośrednio nie byliśmy jako kupujący klientami, ponieważ Pani Agnieszka zajmowała się transakcją sprzedaży na zlecenie Sprzedającego. Tym niemniej chcielibyśmy podkreślić bardzo duży profesjonalizm, bardzo dobra komunikacja z Panią Agnieszką, wielką życzliwość i wyrozumiałość. To wszystko skutkowało nie tylko tym, że cała transakcja przebiegła sprawnie i z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych. Szczególnie ujmujące było to, że Pani Agnieszka była otwarta na wszystkie nasze pytania i na wszystkie potrafiła znaleźć odpowiedź i dobre rozwiązanie. Nie wszystkie kwestie dotyczyły wprost samego lokalu i transakcji. Wsparcie Pani Agnieszki dotyczyło również spraw, którymi wcale nie musiała się zająć i których nawet byśmy nie oczekiwali. Za takie podejście jesteśmy szczególnie wdzięczni.

Zakup lokalu, planowana zmiana miejsca zamieszkania i pozyskanie kredytu w codziennej szaleńczej bieganinie przy mnóstwie rodzinno – zawodowych obowiązków to dodatkowe duże obciążenie. Bez Pani Agnieszki i Know House pewno wszystko przebiegałoby mniej sprawnie i w bardziej nerwowej atmosferze.
Zdecydowanie polecamy zatem ww. firmę i Panią Agnieszkę. Zachowujemy kontakt. Nigdy nie wiadomo kiedy się w życiu przyda. Będziemy pamiętać również gdyby zaszła potrzeba polecenia usług naszym przyjaciołom i znajomym.
Marek i Bożena z rodziną (Warszawa)

poleć ten artykuł:


napisz do mnie

referencje:

Bardzo dziękuję Pani Agnieszce Skorupka za profesjonalne prowadzenie i pomoc przy sprzedaży mojego mieszkania w Warszawie. Wszystkim polecam firmę Know House, z pośród wielu konkurencyjnych firm tylko Know House sprostało moim oczekiwaniom. Od momentu podpisania umowy bardzo rzetelnie i profesjonalnie przebiegał proces prezentacji i sprzedaży mieszkania. Każdy kontakt z prowadzącą Panią Agnieszką Skorupko przebiegał w życzliwej  atmosferze z miłym usposobieniem i szczerym  uśmiechem, umacniał mnie w przekonaniu, że to był bardzo dobry wybórDziękujemy Pani Agnieszko!!!!!

Hanna i Mirosław Z.

poleć ten artykuł:

Lut. 27, 2018

Zapytaj o podobne oferty

Imię i nazwisko:

Podaj adres email:

Podaj numer telefonu:

Napisz wiadomość:

warto przeczytać

Komu się opłaca MDM?

Kto najwięcej zaoszczędzi na rządowym programie? Single czy wielodzietni? Bierzemy pod lupę i sprawdzamy którzy dostaną od Rządu…

czytaj więcej

COPYRIGHT @ 2014 KNOWHOUSE

Copyright © 2019 All Rights Reserved | ASARI.pl - oprogramowanie dla biur nieruchomości