Magdalena Syguła

Magdalena Syguła

  • Email magdalena.sygula@knowhouse.pl
  • Telefon 885 905 005

Z wykształcenia fotograf i specjalista ds. public relations, z doświadczenia marketingowiec, a z zamiłowania home stager.

Manager wszystkich doradców w Know House nieruchomości, najbardziej doświadczony agent i wulkan pozytywnej energii, którą codziennie oddaje swoim klientom.

Najlepszą wizytówką Magdy nie jest jej doświadczenie czy pokaźne portfolio sprzedanych nieruchomości lecz fakt, że wszyscy jej dotychczasowi klienci z ochotą polecają jej usługi swoim znajomym. Dlaczego?

Podejmowane przez nią niesztampowe działania są bardzo skuteczne, dzięki czemu w zadziwiającym tempie potrafi sprzedać każdą nieruchomość. Wystarczy spojrzeć na jej referencje.

Niemal od samego początku jest dobrym duchem firmy i merytorycznym wsparciem dla wszystkich Doradców. W Know House robi wszystko, aby zmienić wizerunek branży i samych Agentów. I dzień po dniu, krok po kroku, świetnie jej się to udaje…

Jej przepis na szybką sprzedaż?
właściwa wycena + świetne zdjęcia i home staging + pozytywna energia + dobry humor = SUKCES

____________________________________________________________________

REFERENCJE:

Pani Magda wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem w procesie sprzedaży naszego mokotowskiego mieszkania. Starannie przygotowała ofertę, zalecała elastyczne działania po pierwszych reakcjach klientów, cierpliwie oprowadzała dziesiątki oglądających, żeby na koniec precyzyjnie dopilnować wszelkich formalności przy finalizacji transakcji. Polecam Know House, szczególnie, gdy nieruchomość ma nietypowe elementy i wydaje się trudna do zbycia. Pani Magdo, życzę samych sukcesów w przyszłości!
Ola i Grześ Cywińscy
________________________________________

Porównywać Know House z  innymi agencjami nieruchomości to tak jak próbować porównać  sportowego Mercedesa ze starym Polonezem. Podczas zakupu domu spotkaliśmy wielu różnych pośredników. Jedni nie mieli nigdy czasu i przez dom przebiegaliśmy, inni potrzebowali kilku dni na dogranie terminów z właścicielem, jeszcze inny kazali nam podpisywać na kolanie, w mróz na przystanku autobusowym, kilkustronne umowy pisane małym druczkiem… I wreszcie pojawiła się Pani Magda Syguła –prawdziwy agent nieruchomości – prawie jak Phil Dunphy  z serialu Modern Family. Osoba elastyczna i otwarta, traktująca sprzedaż nieruchomości jak swoją pasję. Niestety jednak nawet w najpiękniejszej bajce musi pojawić się zła wiedźma. W naszym przypadku było tak samo, drobne niedopatrzenie mogło przekreślić całą transakcję i dalej bylibyśmy „bezdomni”. Jednak Pani Magda dzięki swoim nadzwyczajnym umiejętnością negocjacyjno-mediacyjnym  dokonała niemożliwego i tylko dzięki niej staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami naszego nowego domu. Największą rekomendacją niech będzie to, że do Pani Magdy na pewno wrócimy jednak tym razem po drugiej stronie, ponieważ nie wyobrażamy sobie aby sprzedażą naszej nieruchomość zajął się ktoś inny. Oferty są fantastycznie przygotowane. Wyczerpujący opis uzupełniają bajeczne sesje zdjęciowe, podkreślające największe zalety prezentowanych nieruchomości.
Kamila i Mateusz z Warszawy

_________________________________________

“Zawsze uważaliśmy, że powierzenie sprzedaży mieszkania czy domu jednej agencji nieruchomości na tak zwaną wyłączność to nieporozumienie – bo jak może pomóc w sprzedaży jeden skoro tak wielu innych nie daje rady.  BARDZO SIĘ MYLILIŚMY !!! 

Współpraca z firmą KNOW HOUSE  a szczególnie z Panią Magdą – wspaniałym agentem nieruchomości, to zupełnie inna bajka.

Począwszy od rozeznania rynku, wykonania przepięknych zdjęć oraz przygotowania oferty sprzedaży a skończywszy na profesjonalnych, bardzo delikatnych i taktownych negocjacjach oraz pełnej opiece aż do chwili przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Wszystko wydawało się być łatwe, proste i przyjemne.

Pani Magda Syguła traktuje swoją pracę jak pasję sprawiającą  przyjemność, a jej pozytywna energia udziela się wszystkim. Zarówno sprzedającym jak i kupującym. Zapewne właśnie dlatego do transakcji dochodzi bardzo szybko. Jeśli będziemy myśleli w przyszłości o sprzedaży lub kupnie nieruchomość to z pewnością wrócimy do Pani Magdy i KNOW HOUSE :)”

Serdecznie polecamy, Maria i Lech z Warszawy

________________________________________

“Współpraca z Panią Magdą to czysta przyjemność! Pełne zaangażowanie i profesjonalizm oraz niesamowity talent Pani Magdy zaowocował wynajęciem mieszkania w pół dnia od ukazania się ogłoszenia (!). Przepiękne zdjęcia, opis i przygotowanie mieszkania przez Panią Magdę można nazwać unikatowymi w pełnym tego słowa znaczeniu. Pani Magda jest stworzona do tej działalności! Gorąco polecam!”
Agata M z Warszawy

_________________________________________

“Pani Magdalena podeszła do sprzedaży naszego mieszkania w sposób zupełnie odmienny od reszty “agentów” i jak się okazało bardzo skuteczny. Było profesjonalnie i od AdoZ. W czasie sprzedaży na bieżąco wiedzieliśmy o wszystkich działaniach Pani Magdaleny, które szybko przyniosły oczekiwany efekt w postaci spotkania u notariusza. Z czystym sumieniem polecimy usługi Pani Magdaleny i KNOW HOUSE swoim znajomym.”
Małgorzata P. z Nowej Woli

_________________________________________

“Po raz pierwszy spotkałam się z tak kompleksowym sposobem sprzedaży mieszkania. Nie wiem co zadziałało: czy piękne zdjęcia, czy zaangażowanie pośrednika. Ważne, że mieszkanie sprzedałam szybko i to niemal bez mojego udziału. Potrzebna byłam tylko do podpisu u notariusza…”
Jolanta P. z Piaseczna

_________________________________________

“Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie za szybką sprzedaż naszego domu. Mając wcześniejsze negatywne doświadczenia ze współpracy z biurami nieruchomości – nie spodziewaliśmy się tak przyjemnej transakcji. Od samego początku Pani Magdalena z Know House nieruchomości zaskakiwała nas swoim profesjonalnym podejściem, doświadczeniem i zaangażowaniem. Dzięki niej zobaczyliśmy za co tak naprawdę płacimy…”
Jan i Maria z Warszawy

 

 

poleć ten artykuł:


napisz do mnie

referencje:

Zapytaj o podobne oferty

Imię i nazwisko:

Podaj adres email:

Podaj numer telefonu:

Napisz wiadomość:

warto przeczytać

Komu się opłaca MDM?

Kto najwięcej zaoszczędzi na rządowym programie? Single czy wielodzietni? Bierzemy pod lupę i sprawdzamy którzy dostaną od Rządu…

czytaj więcej

COPYRIGHT @ 2014 KNOWHOUSE

Copyright © 2019 All Rights Reserved | ASARI.pl - oprogramowanie dla biur nieruchomości