Sesje fotograficzne

Dlaczego jedne nieruchomości sprzedają się szy-bko, a inne “wiszą” w internecie w nieskończo-ność? To proste. Oprócz realnej wyceny i zachęcają-cego opisu ważny jest sposób ich zaprezentowania.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. A co jako pierwsze widzą poszukujący? Zdjęcia. Od tego czy się w nich zakochają czy nie zależą ich dalsze kroki.

W KNOW HOUSE współpracujemy z doświad-czonymi fotografami wnętrz, którzy potrafią uchwycić w kadrze nie tylko szczegóły architektoniczne, ale też wyjątkowy nastrój.

Każda sesja to wynik ścisłej kooperacji między fotografem, a home stagerem. Powstałe w ten sposób wyjątkowe, fotograficzne „bajki” wyróżnią twoją nieruchomość i ułatwią jej sprzedaż lub wynajem.

A co z nieruchomościami z rynku pierwo-tnego? Przecież zdjęcia niewykończonych wnętrz rzadko są atrakcyjne. I na to mamy sposób. Na potrzeby takich nieruchomości tworzymy nie zapomniane aranżacje w formie komputerowej. Robią je dla nas świetni architekci. Uwierzcie nam – wizualizacja może być równie dobra jak zdjęcie, jeśli nie lepsza.

fot: Dymitr Kalasznikow i Magdalena Pstrucha

Fotografie z naszych sesji
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider
Podoba Ci się nasze portfolio? Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu.
email (wymagane)
telefon
treść wiadomości
22 400 98 82

poleć ten artykuł:

COPYRIGHT @ 2014 KNOWHOUSE

Copyright © 2019 All Rights Reserved | ASARI.pl - oprogramowanie dla biur nieruchomości