Głowno, ul. Piaskowa

Głowno, ul. Piaskowa

930 000 PLN 3 585,20 PLN/m2

Marzysz o ucieczce z miasta do własnego domu, jednak nie na zupełne odludzie? Chcesz mieszkać tam, gdzie rano słychać tylko śpiew ptaków i szum drzew? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego.

MALOWNICZE MIEJSCE ZE ŚWIETNYM DOJAZDEM
Oto dom w uroczym Głownie, mieście położonym w świetnym komunikacyjnie punkcie między Warszawą, a Łodzią. Trasą A2 dojedziesz tu z centrum Warszawy w godzinę, a z Łodzi tylko w 30 min. Samo miasto słynie ze atrakcyjnych, terenów rekreacyjnych, zalewu Mrożyczka, tras rowerowych i wielu cyklicznych imprez, które przyciągają tłumy.

IDEAŁ NA SKRAJU LASU
Sama nieruchomość mieści się na skraju lasu przy ul. Piaskowej 18. Dom został starannie przemyślany jako rodzinne gniazdo dla wielu pokoleń. Nad jego budową i wykończeniem czuwali mistrz budowy i zaufany architekt wnętrz. Nie żałowano tu na materiały wykończeniowe, które mają służyć domownikom przez wiele lat. Zadbano tu o wszystko i to widać już od pierwszego wejrzenia.

RZUT OKIEM NA BAJKĘ
Sam dom ma niemal 260m2 powierzchni użytkowej. Jest parterowy, z użytkowym przestronnym poddaszem. Co sprawia że jest wyjątkowy? Na pewno doskonale zaprojektowana i podzielona przestrzeń użytkowa. Tu po prostu można swobodnie oddychać i odpocząć po męczącym dniu. Przestronna przestrzeń dzienna na parterze pozwoli cieszyć się chwilami w gronie rodziny, a na poddaszu, we własnym pokoju odetchniesz w samotności.

Na parterze znajdziesz: ogromny salon z otwartą kuchnią, jadalnią i bajkowym widokiem na las. Dodatkowo przewidziano tu dwa dodatkowe pokoje z łazienkami i garderobami, spiżarnię, pomieszczenia gospodarcze oraz 2 - stanowiskowy garaż w bryle budynku.
Na piętrze zaprojektowano 4 wygodne sypialnie oraz pokój kąpielowy - który pozostał do wykończenia dla nowych Właścicieli.

Oglądający zachwalają zastosowane tu materiały i nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Każdego rodzica zachwyci na pewno fantastyczny widok z góry na niemal cały parter... Warto też spojrzeć na schody, dekoracje ścian oraz naturalny kamień.

To naprawdę wyjątkowy dom z wielką klasą.

DZIAŁKA
Dom wybudowano na zalesionej głównie strzelistymi sosnami działce o powierzchni 1995m2. Działka ta sąsiaduje z drugą o powierzchni 1450m2, budowlaną i uzbrojoną ze wszystkimi mediami miejskimi, położoną przy ulicy Asnyka. Działki posiadają odrębne księgi wieczyste.

Zapraszam serdecznie na prezentację w dowolny dzień tygodnia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Ważne:
Do wykończenia została kosmetyka domu - tynki zewnętrzne oraz pokój kąpielowy na poddaszu.

Wszystkie koszty obsługi biura ponosi Sprzedający, co oznacza 0% prowizji.

Magdalena Pstrucha
Doradca & home stager
Know House nieruchomości
tel. 885 905 005

poleć ten artykuł:

kontakt z doradcą - KNOW HOUSE Sp. z o.o.

885905000 wojciech.pludowski@knowhouse.pl
 

Zapytaj o podobne oferty

Imię i nazwisko:

Podaj adres email:

Podaj numer telefonu:

Napisz wiadomość:

warto przeczytać

Komu się opłaca MDM?

Kto najwięcej zaoszczędzi na rządowym programie? Single czy wielodzietni? Bierzemy pod lupę i sprawdzamy którzy dostaną od Rządu…

czytaj więcej

COPYRIGHT @ 2014 KNOWHOUSE

ASARI.pl - oprogramowanie dla biur nieruchomości