Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza

Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza

590 000 PLN 9 020,03 PLN/m2

Szukasz nowego, gotowego do zamieszkania miejsca dla siebie i swojej rodziny? Cenisz sobie komfort mieszkania blisko centrum połączony ze świetną komunikacją z innymi dzielnicami Warszawy?
Świetnie się składa! Zabieram Cie na krótki spacer po zupełnie nowym mieszkaniu, zlokalizowanym na osiedlu Espresso, przy ul. Jana Kazimierza.

W SKRÓCIE
Mieszkanie, o którym mowa mieści się na osiedlu Espresso oddanym do użytku w 2016 roku, wybudowanym przez renomowanego dewelopera Ronson Dewelopment, a dokładnie przy ul. Jana Kazimierza 57A.

OSIEDLE
Etap osiedla, na którym znajduje się mieszkanie został ukończony w 2016 roku. Osiedle zostało starannie zaprojektowane i wykonane z dużym naciskiem na jakość, zarówno materiałów, jak i samych prac budowlanych. Wszystko widać już od wejścia na klatkę :) Osiedle jest zamknięte i monitorowane... i co najważniejsze jeszcze "pachnie nowością"!

MIESZKANIE
Mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem. Każdy metr kwadratowy powierzchni został optymalnie wykorzystany. Podział na strefę dzienną i nocną jest bardzo wyraźnie zaznaczony. Od strony północnej znajdują się dwie sypialnie. Jedna, mniejsza o powierzchni 10,7m2, druga, większa, ponad 17-to metrowa, do której przylega garderoba. Z obu sypialni mamy możliwość wyjścia na taras z widokiem na patio i plac zabaw.
Drugą część mieszkania stanowi przestronny i słoneczny salon z kuchnią, a także duży ponad 10-metrowy taras!
Wszystkie pomieszczenia są świetnie doświetlone dzięki oknom od podłogi do sufitu.
Dodatkowym atutem jest przestronny hall z miejscem na szafę wnękową, a także świetnie wyposażona łazienka. Tam też kryje się wielka gratka - duża wanna z systemem jacuzzi i wodą ozonowaną. Jest także możliwość zakupienia miejsca postojowego w hali garażowej.

STAN MIESZKANIA
Mieszkanie jest nowe, a prace wykończeniowe zostały już w większej części wykonane co widać na zdjęciach.

OKOLICA I KOMUNIKACJA
Warszawska Wola to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. W otoczeniu mieszkania znajdziemy zarówno szkoły na każdym etapie kształcenia, przychodnie, bawialnię dla dzieci na terenie osiedla i niezliczone placówki handlowe oraz usługowe. Dla aktywnych, świetną informacją będzie na pewno bliskość trzech dużych parków (Sowińskiego, Szymańskiego oraz Moczydło).
Osiedle jest świetnie skomunikowane zarówno z centrum Warszawy, jak również z pozostałymi jej dzielnicami. Dojazd do centrum, samochodem, nie powinien trwać dłużej niż 15 minut. Dla osób preferujących komunikację miejską również mam dobrą wiadomość - w pobliżu osiedla znajdują się liczne przystanki tramwajowe, jak i autobusowe.

OPŁATY
Miesięczny czynsz, wynosi jedynie 510 zł miesięcznie, natomiast wszelkie koszty obsługi biura, ponosi właściciel.

Zapraszam do obejrzenia osobiście w dowolny dzień tygodnia!

Wojciech Płudowski
885 905 000
www.knowhouse.pl

poleć ten artykuł:

kontakt z doradcą -

885905000 wojciech.pludowski@knowhouse.pl
 

Zapytaj o podobne oferty

Imię i nazwisko:

Podaj adres email:

Podaj numer telefonu:

Napisz wiadomość:

warto przeczytać

Komu się opłaca MDM?

Kto najwięcej zaoszczędzi na rządowym programie? Single czy wielodzietni? Bierzemy pod lupę i sprawdzamy którzy dostaną od Rządu…

czytaj więcej

COPYRIGHT @ 2014 KNOWHOUSE

ASARI.pl - oprogramowanie dla biur nieruchomości