Warszawa, Ursynów, ul. Żołny

Warszawa, Ursynów, ul. Żołny

2 750 000 PLN 4 598,66 PLN/m2

Szukasz domu w bardzo dobrym komunikacyjnie miejscu w Warszawie? Takiego, który z jednej strony jest blisko dzikiej przyrody, a z drugiej blisko dróg, którymi szybko dojedziesz gdzie chcesz? Oto duży, wyremontowany dom z ogrodem i wygodnym parkingiem na kilka samochodów, położony przy ulicy Żołny 63, tuż obok wjazdu na obwodnicę Warszawy i Lasu Kabackiego.

DLA KOGO?
Dom został budowany w 1999r na potrzeby dużej rodziny, która rozważała prowadzenie w nim działalności gospodarczej. Z czasem okazało się, że to bardzo dobry pomysł. Dzisiaj z powodzeniem działa tu duża firma z kilkunastoosobowym personelem.

POMYSŁ NA BIZNES
Co można prowadzić w tej nieruchomości? np. Prywatną szkołę podstawową, szkołę tańca lub szycia, klinikę, centrum szkoleniowe, firmę z sektora IT... Tu nie ma ograniczeń.

DZIAŁKA
Dom stoi na narożnej działce ok 840m2 i ma powierzchnię użytkową około 600m2. Przed nim znajdziesz parking na kilka samochodów, a z tyłu spory taras otoczony przez zadbaną zieleń. Wszystko razem robi bardzo pozytywne wrażenie. Budynek sąsiaduje z pustą działką oraz innymi domami jednorodzinnymi.

WIRTUALNA WYCIECZKA
Po wejściu do środka, od frontu budynku na pierwszej kondygnacji (parter) znajdują się wejścia do 2 podwójnych garaży. Obecnie wjazd do jednego z nich został zamurowany - aby stworzyć tam bezpieczną przestrzeń magazynową.

WAŻNE: Dom ma 2 niezależne klatki schodowe i 2 wejścia - jedno od frontu, a drugie z boku budynku. To bardzo przydatne rozwiązanie - szczególnie gdy w budynku będą działać różne podmioty gospodarcze, albo mieszkać 2 rodziny.
Drugie, boczne wejście prowadzi do zamkniętej i wygodnej kuchni z jadalną, gabinetu oraz dużego pokoju dziennego z wyjściem na spory taras otoczony zielenią.

Na piętro prowadzą bardzo eleganckie schody z ciekawą balustradą. Znajdziemy tam obecnie: przestronny sekretariat, który wcześniej był hallem, 3 pokoje oraz duży pokój dzienny z wyjściem na balkon. Oprócz tego na tym poziomie znajdują się jeszcze 2 duże łazienki oraz oddzielne WC.

Na najwyższej kondygnacji - 2 piętrze budynku wydzielono obecnie dużą salę konferencyjną, 3 wygodne pokoje oraz łazienkę.
Wszystkie powyższe pomieszczenia można łatwo dostosować do wymogów dużej rodziny lub innej firmy.

STAN NIERUCHOMOŚCI
Dom został niedawno w pełni wyremontowany, wymaga jedynie odświeżenia.

ŚWIETNA LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest przy ulicy Żołny 63, tuż przy wjeździe na Południową Obwodnicę Warszawy. Można dojechać tutaj samochodem lub autobusem. Po wjeździe na obwodnicę, w kilkanaście minut dotrzemy do Centrum miasta lub innych dzielnic. To bardzo dobre komunikacyjnie miejsce, dzięki któremu unikniemy wielu godzin stania w korkach. Warto o tym pamiętać rozważając prowadzenie tam działalności gospodarczej.

MEDIA i UDOGODNIENIA
Dom ogrzewany jest za pomocą 2 oszczędnych pieców gazowych, zaopatrywanych w gaz miejski. Nieruchomość jest również w miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej. Do dyspozycji mieszkańców/pracowników są tu również - telewizja kablowa, bezprzewodowy internet, linie telefoniczne oraz całodobowa ochrona.

DLACZEGO WARTO?
- dobra inwestycja
- dużo przestrzeni do wykorzystania - ponad 600m2 powierzchni użytkowej
- blisko komunikacji miejskiej i południowej obwodnicy Warszawy
- blisko Lasu Kabackiego
- 840m2 działki
- dobry dojazd do każdego miejsca w Warszawie

Zapraszam w dowolny dzień tygodnia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Jeśli masz jakieś pytania np: co do kosztów utrzymania, planów nieruchomości lub nie widzisz zdjęć niektórych pomieszczeń, napisz lub zadzwoń do nas - wyślemy Ci je tak szybko, jak to będzie możliwe.

Naprawdę warto.

Magdalena Syguła
tel. 885905005
www.knowhouse.pl

poleć ten artykuł:

kontakt z doradcą -

885905005 magdalena.sygula@knowhouse.pl
 

Zapytaj o podobne oferty

Imię i nazwisko:

Podaj adres email:

Podaj numer telefonu:

Napisz wiadomość:

warto przeczytać

Komu się opłaca MDM?

Kto najwięcej zaoszczędzi na rządowym programie? Single czy wielodzietni? Bierzemy pod lupę i sprawdzamy którzy dostaną od Rządu…

czytaj więcej

COPYRIGHT @ 2014 KNOWHOUSE

ASARI.pl - oprogramowanie dla biur nieruchomości