Piotr Syguła

Piotr Syguła

  • Email piotr.sygula@knowhouse.pl
  • Telefon 725 726 727

Machina napędowa Know House. W dążeniu do osiągania coraz to nowych celów nie ma sobie równych, a o spełnianiu jego biznesowych marzeń krążą już legendy. 

Najpierw były to najlepsze wyniki na SGHu, następnie własna firma doradztwa finansowego Syguła&Partnerzy, działająca obecnie jak w zegarku, a dziś czas na Know House – kolejny krok do jeszcze większego zadowolenia klientów.

Kilka słów Piotra o Syguła&Partnerzy, bo warto wiedzieć z jaką firmą się ma do czynienia: “Od samego początku ideologia “Syguła i Partnerzy” była spójna: pośredniczymy w sprzedaży, doradzamy i załatwiamy dla naszych klientów tylko najlepsze rozwiązania finansowe na rynku. Dodatkowym założeniem było stworzenie firmy przyjaznej, rodzinnej, zrzeszającej wyłącznie najlepszych specjalistów. Od tamtego czasu minęły ponad trzy lata i pomimo wielu pokus nasza polityka i strategia prowadzenia firmy nie zboczyła z kursu nawet o milimetr, z czego jestem niezmiernie dumny.”

Piotr specjalizuje się w zakresie inwestycji oferowanych klientom indywidualnym, także w postaci nieruchomości. Jest również twórcą unikalnego na rynku projektu www.polecash.pl dzięki któremu klienci za polecanie najlepszych usług finansowych na rynku zarabiają znaczące kwoty na swoje karty Visa.

W wolnych chwilach projektuje niezwykłe budowle z LEGO. Jego marzeniem jest otrzymanie zaproszenia do grona honorowych konstruktorów tej firmy.

poleć ten artykuł:


napisz do mnie

referencje:

Zapytaj o podobne oferty

Imię i nazwisko:

Podaj adres email:

Podaj numer telefonu:

Napisz wiadomość:

warto przeczytać

Komu się opłaca MDM?

Kto najwięcej zaoszczędzi na rządowym programie? Single czy wielodzietni? Bierzemy pod lupę i sprawdzamy którzy dostaną od Rządu…

czytaj więcej

COPYRIGHT @ 2014 KNOWHOUSE

Copyright © 2019 All Rights Reserved | ASARI.pl - oprogramowanie dla biur nieruchomości