Kup/sprzedaj z nami

Dlaczego warto powierzyć sprzedaż nieruchomości naszym specjalistom?

Wyłączność gwarancją szybkiej i skutecznej współpracy
Oferowana przez nas usługa jest zawsze realizowana na najwyższym poziomie. Dzięki ekskluzywnemu modelowi współpracy możemy w pełni zaangażować się w proces sprzedaży, wynajmu czy zakupu nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie i setki zadowolonych Klientów dają nam pewność, że jest to najskuteczniejsze narzędzie, jakim dysponuje rynek obrotu nieruchomościami. Liczby mówią same za siebie: sprzedajemy 98% nieruchomości w pierwszym roku trwania umowy, z czego 80% już w pierwszych 3 miesiącach współpracy.

Jasne warunki prowizyjne
Wynagrodzenie za naszą pracę otrzymujemy tylko jako „nagrodę za sukces”. Oznacza to, że pobieramy je dopiero po skutecznym doprowadzeniu do transakcji. To właśnie sukces jest naszym celem.

Indywidualne podejście kluczem do sukcesu
W przeciwieństwie do dużych, sieciowych biur pośrednictwa, nasza butikowa agencja nieruchomości traktuje każdego klienta indywidualnie, lub też jak oceniają nasi Klienci – wyjątkowo. Nie podpisujemy umów pośrednictwa hurtowo, gdyż wiemy, że takie podejście znacząco obniża jakość wykonywanej usługi. Każdy z naszych agentów sprawuje opiekę nad maksymalnie kilkunastoma ofertami w danym momencie. Dzięki takiej strategii, mamy zawsze aktualną wiedzę na temat każdej nieruchomości, odpowiednie budżety na promocję, oraz – co najważniejsze – czas dla naszych Klientów, aby wspierać ich na każdym etapie współpracy i realizacji naszej usługi. A wszystko to odbywa się w bardzo sympatycznej lecz profesjonalnej atmosferze.

Usiądź wygodnie i pozwól nam działać
Powierzając nam swoją nieruchomość nie musisz się niczym przejmować. Cały ciężar procesu sprzedażowego czy wynajmu zdejmujemy z Twoich barków zapewniając najwyższą jakość obsługi na każdym etapie współpracy. Co robimy?

 1. Stworzymy strategię marketingową, wyszczególniając odpowiednie grupy docelowe klientów, którzy mogą być zainteresowani zakupem/wynajmem Twojego mieszkania/domu/działki.
 2. Wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną stosując Home-Staging przy użyciu naszych gadżetów, elementów dekoracyjnych i utalentowanych fotografów.
 3. Dokonamy analizy rynku i wycenimy twoją nieruchomość korzystając z dwóch niezależnych metod (analiza transakcji rynkowych oraz analiza konkurencji).
 4. Zlecimy napisanie atrakcyjnej treści ogłoszenia osobie z doświadczeniem dziennikarskim i marketingowym.
 5. Zmierzymy twoją nieruchomość wzdłuż i wszerz, a następnie stworzymy na tej podstawie czytelne plany.
 6. Opublikujemy ofertę na kilkunastu wiodących portalach, a następnie będziemy regularnie dbali o jej wysoką pozycję i odpowiednią widoczność w Internecie.
 7. Będziemy obsługiwać telefonicznie i mailowo 24/7, wszystkich zainteresowanych kupnem lub wynajmem, odpowiadając im na wszystkie pytania, pokazując im nieruchomość i negocjując z nimi warunki zakupu lub wynajmu.
 8. Dokładnie przeanalizujemy zdolność kredytową osób zainteresowanych zakupem twojego domu lub mieszkania, a w razie zainteresowania przeprowadzimy ich bezpiecznie przez cały proces kredytowy.
 9. Wraz z renomowanymi, warszawskimi kancelariami notarialnymi skrupulatnie przygotujemy i  przeprocesujemy niezbędne akty notarialne.
 10. Będziemy towarzyszyć Ci, aż do symbolicznego przekazania kluczy – będziemy z Tobą przy ostatecznym przekazaniu nieruchomości i podpisaniu stosownych formularzy przekazania mediów.

Zgłoś ofertę

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
E-mail
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KNOW HOUSE Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KNOW HOUSE Sp. z o.o. z siedzibą przy Filipiny Płaskowickiej 46 lokal U7, 02-778 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres wojciech.pludowski@knowhouse.pl… czytaj więcej

Dlaczego warto powierzyć naszym specjalistom wsparcie w znalezieniu i zakupie wymarzonej nieruchomości?

Zakup nieruchomości to często jedna z najważniejszych, najbardziej kosztownych i odpowiedzialnych decyzji w naszym życiu. W grę wchodzą bardzo duże sumy, zobowiązania na dziesięciolecia, a sam proces jest na tyle skomplikowany, że łatwo jest popełnić błąd. Właśnie dlatego coraz więcej osób poszukuje kompleksowego wsparcia specjalistów, którzy na każdym etapie tej drogi dadzą nam poczucie bezpieczeństwa. Usługa poszukiwania nieruchomości przez agencję Know House Sp. z o.o. zdecydowanie wykracza poza znane standardy rynkowe. Dopracowaliśmy ją do perfekcji i angażujemy się w nią zawsze na 100%. Zapoznaj się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty i już dziś zacznijmy wspólnie działać.

Wyłączność gwarancją szybkiej i skutecznej współpracy

Oferowana przez nas usługa realizowana jest zawsze na najwyższym poziomie. Fundamentem sukcesu jest ekskluzywny model współpracy, dzięki któremu możemy w pełni zaangażować się w proces poszukiwania i finalizacji zakupu. Wieloletnie doświadczenie i setki zadowolonych Klientów dają nam pewność, że jest to najskuteczniejsza strategia, jaką dysponuje rynek obrotu nieruchomościami. Liczby mówią same za siebie: 100% klientów, którzy zlecili nam to zadanie – jest już właścicielami, a najdłuższy proces od momentu podjęcia współpracy do momentu podpisania umowy przedwstępnej trwał zaledwie 2,5 miesiąca! Jesteśmy dumni z tego, że wszyscy klienci, którzy skorzystali z tej usługi polecają nas swoim znajomym i rodzinie.

Z czego wynika tak wysoka skuteczność?

W przeciwieństwie do standardów panujących na rynku pośrednictwa my nie poprzestajemy na przesłaniu kilku „pierwszych lepszych” ofert. Wręcz przeciwnie! Każdy klient, który zdecyduje się na naszą usługę otrzymuje wsparcie dedykowanego eksperta, którego misją jest regularne skanowanie rynku w poszukiwaniu nowych, okazyjnych i aktualnych ofert. Naszym klientom wysyłamy wyłącznie wyselekcjonowane, zweryfikowane i odpowiadające ich potrzebom propozycje. Osobiście umawiamy prezentacje i zawsze towarzyszymy im podczas odwiedzin nieruchomości. Podstawą naszej skuteczności i sprawności w działaniu jest to, że agentka/agent w danym momencie zaangażowany jest maksymalnie w jeden proces zakupowy, dzięki czemu może poświęcić danemu klientowi 100% swojej uwagi i zaangażowania.

Jasne warunki prowizyjne

Wynagrodzenie za naszą pracę otrzymujemy tylko na zasadach „success fee”. Oznacza to, że pobieramy je dopiero po skutecznym doprowadzeniu do transakcji. To właśnie sukces jest naszym celem.

Indywidualne podejście kluczem do sukcesu

W przeciwieństwie do dużych, sieciowych biur pośrednictwa, nasza butikowa agencja nieruchomości traktuje każdego klienta indywidualnie, lub też jak oceniają nasi Klienci – wyjątkowo. Nie podpisujemy umów pośrednictwa hurtowo, gdyż wiemy, że takie podejście znacząco obniża jakość wykonywanej usługi. Zanim przystąpimy do współpracy z danym klientem, przeprowadzamy kompleksowy, dogłębny wywiad, który ma na celu dokładne określenie wszystkich, nawet najbardziej ekstrawaganckich potrzeb klienta. Dzięki takiej strategii, jesteśmy w stanie „wejść w buty klienta” i zacząć myśleć i działać spełniając jego życzenia.

Poprowadzimy Cię za rękę od początku do samego końca. 

Współpracując z nami otrzymujesz od nas pełne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Na każdym etapie wymagamy od Ciebie minimum wysiłku, a całe Twoje zaangażowanie ogranicza się do dokładnego określenia potrzeb i cech idealnej nieruchomości. Cały ciężar procesu zakupowego zdejmujemy z twoich barków zapewniając najwyższą jakość obsługi.

Co robimy?

 1. Na początku przeprowadzimy kompleksowy wywiad, aby dokładnie poznać cechy twojego wymarzonego lokum. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia skonfrontujemy twoje wymagania z realiami rynkowymi, a także ocenimy szanse i zagrożenia związane z zakupem danego rodzaju nieruchomości. Jeżeli transakcja będzie finansowana przy udziale kredytu bankowego zbadamy twoją zdolność i na tej podstawie określimy zakres cenowy, w którym będziemy szukać.
 2. „Pierwsze koty za płoty” Wiedząc już, czego potrzebujesz – dedykowany twojej sprawie agent/agentka pierwszy raz gruntownie przeszuka rynek nieruchomości w celu znalezienia już istniejących ofert, które będą najbardziej odpowiadały Twoim oczekiwaniom. W efekcie otrzymasz pierwsze zestawienie kilku – kilkunastu propozycji sprawdzonych pod kątem dostępności. Twoim zadaniem będzie przejrzenie zaproponowanych nieruchomości i poinformowanie agentki o tym, które z nich chciałbyś odwiedzić osobiście, a które nie przypadły Ci do gustu i dlaczego. Konstruktywny feedback na tym etapie jest kluczowy, gdyż to właśnie na jego podstawie jesteśmy w stanie szybko zrozumieć, na czym najbardziej Ci zależy.
 3. Działamy dalej – monitoring Jeżeli w pierwszym zestawieniu nie udało się znaleźć idealnego lokalu – twoja  agentka/agent od tego momentu rozpoczyna regularne monitorowanie rynku, aby wyławiać nowe, okazyjne oferty sprzedaży. Ten intensywny etap współpracy charakteryzuje się systematycznym kontaktem i częstym świeżych ofert nieruchomości. Umawiając spotkania w wybranych przez Ciebie nieruchomościach zawsze dostosowujemy się do twojej dostępności.
 4. Bingo! Mamy to! W momencie gdy udało się już nam wspólnie znaleźć te wyjątkowe metry kwadratowe, do procesu włączają się nasi specjaliści, którzy prześwietlają daną nieruchomość pod kątem stanu prawnego i technicznego. Jeżeli uznamy to za konieczne, na miejsce zapraszamy certyfikowanego inżyniera, który podczas wizyty precyzyjnie określa stan techniczny i przekazuje swoje sugestie odnośnie potencjalnych zagrożeń i niezbędnych napraw.
 5. Negocjacje Jeżeli pod kątem prawnym wszystko jest w porządku kolejny specjalista przechodzi do negocjacji. W oparciu o wypracowane przez nas strategie oraz korzystając z naszej bogatej wiedzy dotyczącej lokalnego rynku nieruchomości, staramy się w Twoim imieniu wypracować jak najkorzystniejsze warunki transakcji. Negocjujemy nie tylko cenę (która w większości przypadków jest najistotniejsza), ale również kwoty zadatków/zaliczek, terminarz transakcji, formy płatności, itp.
 6. U notariusza Wraz z renomowanymi kancelariami notarialnymi skrupulatnie przygotowujemy niezbędne akty notarialne. Dzięki wieloletniej współpracy z tymi podmiotami jesteśmy w stanie zaproponować Ci najniższe opłaty notarialne na rynku.
 7. Droga po kredyt Jeżeli przy zakupie zamierzasz wspomagać się kredytem bankowym, kolejny dedykowany specjalista dobierze Ci najkorzystniejsze warunki finansowania dostępne w danym czasie. Nasi pośrednicy kredytowi są w 100% niezależni, a w swoim zasięgu mają oferty wszystkich banków operujących w Polsce. Co najważniejsze – za tą usługę nie płacisz nic. Wynagrodzenie za ich pracę jest zawsze takie samo, niezależnie od wybranej oferty i banku. Otrzymujesz gwarancję pełnej rzetelności i etyczności działania.
 8. Ubezpieczenie Jeżeli bank będzie wymagał od Ciebie ubezpieczenia zakupywanego mienia bądź ubezpieczenia na życie kredytobiorców inny specjalista dobierze dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązania, wystawi polisy i przekaże je w Twoim imieniu bezpośrednio do kredytującego banku.
 9. Odbiór kluczy Na koniec będziemy towarzyszyć Ci w chwili przekazania kluczy – razem odbierzemy twoją nieruchomość i wypełnimy stosowne formularze i protokoły przekazania mediów.

Przedstawiony powyżej model gwarantuje Ci wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego. Sztab specjalistów zapewni Ci opiekę na każdym kroku, a podjęte przez nas działania pozwolą Ci oszczędzić wielokrotność pobieranej przez nas prowizji. Jeżeli chciałbyś skorzystać z naszego wsparcia – skontaktuj się z dedykowanym specjalistą i zapewnij sobie najwyższy poziom obsługi przy zakupie nieruchomości w Warszawie!

Zgłoś poszukiwanie

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
E-mail
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KNOW HOUSE Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KNOW HOUSE Sp. z o.o. z siedzibą przy Filipiny Płaskowickiej 46 lokal U7, 02-778 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres wojciech.pludowski@knowhouse.pl… czytaj więcej

Wyślij znajomemu