O nas

Dlaczego warto powierzyć sprzedaż nieruchomości naszym specjalistom?

 

Wyłączność gwarancją szybkiej i skutecznej współpracy

Oferowana przez nas usługa jest zawsze realizowana na najwyższym poziomie. Dzięki ekskluzywnemu modelowi współpracy możemy w pełni zaangażować się w proces sprzedaży, wynajmu czy zakupu nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie i setki zadowolonych Klientów dają nam pewność, że jest to najskuteczniejsze narzędzie, jakim dysponuje rynek obrotu nieruchomościami. Liczby mówią same za siebie: sprzedajemy 98% nieruchomości w pierwszym roku trwania umowy, z czego 80% już w pierwszych 3 miesiącach współpracy.

 

Jasne warunki prowizyjne

Wynagrodzenie za naszą pracę otrzymujemy tylko jako „success fee”. Oznacza to, że pobieramy je dopiero po skutecznym doprowadzeniu do transakcji. To właśnie sukces jest naszym celem.

 

Indywidualne podejście kluczem do sukcesu

W przeciwieństwie do dużych, sieciowych biur pośrednictwa, nasza butikowa agencja nieruchomości traktuje każdego klienta indywidualnie, lub też jak oceniają nasi Klienci – wyjątkowo. Nie podpisujemy umów pośrednictwa hurtowo, gdyż wiemy, że takie podejście znacząco obniża jakość wykonywanej usługi. Każdy z naszych agentów sprawuje opiekę nad maksymalnie kilkunastoma ofertami w danym momencie. Dzięki takiej strategii, mamy zawsze aktualną wiedzę na temat każdej nieruchomości, odpowiednie budżety na promocję, oraz – co najważniejsze – czas dla naszych Klientów, aby wspierać ich na każdym etapie współpracy i realizacji naszej usługi. A wszystko to odbywa się w bardzo sympatycznej lecz profesjonalnej atmosferze.

 

Usiądź wygodnie i pozwól nam działać

Powierzając nam swoją nieruchomość nie musisz się niczym przejmować. Cały ciężar procesu sprzedażowego czy wynajmu zdejmujemy z Twoich barków zapewniając najwyższą jakość obsługi na każdym etapie współpracy. Co robimy?

 

  1. Stworzymy strategię marketingową, wyszczególniając odpowiednie grupy docelowe klientów, którzy mogą być zainteresowani zakupem/wynajmem Twojego mieszkania/domu/działki.
  2. Wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną stosując Home-Staging przy użyciu naszych gadżetów, elementów dekoracyjnych i utalentowanych fotografów.
  3. Dokonamy analizy rynku i wycenimy twoją nieruchomość korzystając z dwóch niezależnych metod (analiza transakcji rynkowych oraz analiza konkurencji).
  4. Zlecimy napisanie atrakcyjnej treści ogłoszenia osobie z doświadczeniem dziennikarskim i marketingowym.
  5. Zmierzymy twoją nieruchomość wzdłuż i wszerz, a następnie stworzymy na tej podstawie czytelne plany.
  6. Opublikujemy ofertę na kilkunastu wiodących portalach, a następnie będziemy regularnie dbali o jej wysoką pozycję i odpowiednią widoczność w Internecie.
  7. Będziemy obsługiwać telefonicznie i mailowo 24/7, wszystkich zainteresowanych kupnem lub wynajmem, odpowiadając im na wszystkie pytania, pokazując im nieruchomość i negocjując z nimi warunki zakupu lub wynajmu.
  8. Dokładnie przeanalizujemy zdolność kredytową osób zainteresowanych zakupem twojego domu lub mieszkania, a w razie zainteresowania przeprowadzimy ich bezpiecznie przez cały proces kredytowy.
  9. Wraz z renomowanymi, warszawskimi kancelariami notarialnymi skrupulatnie przygotujemy i  przeprocesujemy niezbędne akty notarialne.
  10. Będziemy towarzyszyć Ci, aż do symbolicznego przekazania kluczy – będziemy z Tobą przy ostatecznym przekazaniu nieruchomości i podpisaniu stosownych formularzy przekazania mediów.

 

 

 

Wyślij znajomemu