O nas

Nie będzie tu długiej historii, bo wcale nie jest potrzebna. Najważniejsze można zamknąć w jednym zdaniu:

Know House to firma którą tworzą zakochani w swojej pracy agenci do zadań specjalnych. Know House tworzą najlepsi i najbardziej skuteczni specjaliści w branży nieruchomości. Pracują z nami doświadczeni doradcy ds. sprzedaży i wynajmu, eksperci od finansów i prawa oraz… prawdziwi czarodzieje: fotografowie, home stagerzy i architekci wnętrz. To właśnie oni robią wszystko, aby każda transakcja kończyła się sukcesem i zostawiła po sobie tylko przyjemne wspomnienia. I doskonale im się to udaje!  Skąd ta pewność? To proste: Pracujemy głównie na poleceniach od naszych zadowolonych Klientów. 

Jaki jest nasz sekret? Wierzymy, że dobra energia wraca do nas po stokroć. Dlatego rozsiewamy ją gdzie potrzeba i "zarażamy" nią nie tylko naszych Klientów, ale i cały rynek… Już od pierwszego spotkania z naszym Doradcą wiesz, że dobrze trafiłeś.

Co jest naszą specjalnością? –  dobra sprzedaż lub wynajem twojej nieruchomości – szybko i za maksymalną cenę –  doradztwo finansowe, dzięki któremu spełniają się marzenia – zdjęcia wnętrz, które wyróżnią twoją ofertę z milionów innych –  home staging na światowym poziomie – tu naprawdę dzieje się magia… –  doradztwo prawne, dzięki któremu strony transakcji czują się bezpiecznie A najlepsze, że to wszystko prawda! Nie może być inaczej skoro nasza praca to dla nas niewyczerpane źródło frajdy i satysfakcji…

Przekonaj się, że sprzedaż lub wynajem twojej nieruchomości to z nami czysta przyjemność. Umów się z naszym Doradcą. Pierwszym z brzegu. Naprawdę nie musisz wybierać.

Wyślij znajomemu