Wojciech Płudowski

Wojciech Płudowski

  • Email wojciech.pludowski@knowhouse.pl
  • Telefon 885 905 000

Współzałożyciel Know House nieruchomości. Jego głównym “obowiązkiem” jest spełnianie marzeń klientów o nowym domu poprzez skuteczne zdobywanie kredytów na najlepszych możliwych warunkach. Wojciech jest również specjalistą od wyszukiwania dla swoich klientów świetnych ofert na rynku pierwotnym.

Finanse i rachunkowość fascynowały go już od najmłodszych lat. Jest absolwentem studiów na UW i SGH, dzięki którym jak sam mówi: “czuje się bardzo silny merytorycznie w zakresie wszelkich form finansowania zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.”

Zanim stworzył Know House Sp. z o.o. pracował w firmie Syguła&Partnerzy, gdzie dzięki swojemu serdecznemu usposobieniu, bogatej wiedzy i chęci dzielenia się nią z innymi…  zbudował duuuużą bazę zadowolonych klientów. Razem z Piotrem Syguła zapoczątkowali unikalny na rynku program do zarabiania na polecaniu najlepszych usług na rynku usług finansowych polecash.pl.

W skutecznej pracy pomaga mu nieustanny pęd do samodoskonalenia i dostęp do pełni możliwości rynku finansowego. Jego klienci polecają Go dalej, gdyż jak twierdzą: “dzięki Panu Wojciechowi nie musieliśmy się o nic martwić – załatwił za nas wszystko co trzeba, a my złożyliśmy tylko podpisy…”

To się nazywa rozpieszczanie Klientów.

____________________________________________________________________

REFERENCJE:

Serdecznie dziękuję pani Agnieszce za pośrednictwo i pomoc w kupnie mieszkania. Dzięki jej wiedzy oraz profesjonalizmowi udało się bez problemów w krótkim czasie zrealizować transakcję. Również pomoc pana Wojciecha okazała się nieoceniona w kwestii podpisania umowy kredytowej. W rękach tych doświadczonych doradców kupujący może czuć się naprawdę komfortowo. Z pewnością będę polecał dalej usługi firmy Know House.
Pozdrawiam,
Mateusz Tomaszkiewicz

“Bez zbędnego słodzenia, jeśli szukacie konkretnego doradcy, który “ogarnie” najlepszą ofertę na rynku, dodam, że kompleksowo i bez zbędnego zadęcia, to w osobie Pana Wojtka go znajdziecie. Sam pracuję w banku i myślę, że wiem o czym piszę. Także polecam.”
Łukasz – maj 2016

“Z ogromną przyjemnością i zadowoleniem polecamy każdemu współpracę z panem Wojtkiem Płudowskim. Bardzo nam pomógł przy wyborze kredytu hipotecznego na nasze wymarzone mieszkanie – porównywał oferty banków i wynegocjował najkorzystniejszą umowę z możliwych. Z wrodzonym spokojem odpowiadał na wszelkie pojawiające się pytania i rozwiewał wątpliwości. Dodatkowo towarzyszył nam przy jej podpisywaniu umowy kredytowej. Jest człowiekiem bardzo odpowiedzialnym, sumiennym i niezwykle życzliwym. Z pełnym przekonaniem polecacamy go każdemu i dziękujemy za pomoc.”
Magda i Marcin – marzec 2016

„Trafiłam na Pana Wojtka z rekomendacji znajomych. Już od pierwszych minut spotkania przekonałam się dlaczego to właśnie jego mi polecili: świetnie przygotowany, doświadczony, z ofertą chyba wszystkich banków w głowie… A do tego ma anielską cierpliwość – bez końca tłumaczył i odpowiadał na moje kolejne pytania bez mrugnięcia okiem. Od początku miałam pewność, że wybierze dla mnie najlepsze rozwiązania kredytowe i tak się właśnie stało. Dzięki Panu Wojtkowi zaoszczędziłam sobie mnóstwo czasu i pieniędzy. Polecam go dalej, bo naprawdę warto.”
Anna P. z Warszawy

Z panem Wojtkiem spotkałam się dzięki moim znajomym, którzy serdecznie Go polecili. Moja sytuacja była dosyć skomplikowana, chciałam kupić moje pierwsze wymarzone mieszkanie, ale nie wiedziałam jak się do tego zabrać. Pan Wojtek wprowadził mnie w arkana kredytów i mieszkań bardzo sprawnie i profesjonalnie. Miałam wielkie obawy, ciągle coś mnie blokowało do podjęcia właściwych decyzji… To z jakim spokojem i zaangażowaniem Pan Wojtek podszedł do mnie, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości odpowiadał ze spokojem i indywidualnym podejściem. Dziś dzięki Panu Wojtkowi cieszę się i urządzam moje własne M. Takiego Doradcę będę polecać każdemu!”
Karolina S. z Warszawy

„Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi doradcze świadczone przez Pana Wojciecha. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do mojej sprawy doprowadziło do szczęśliwego zakończenia naszej współpracy poprzez dobranie oferty kredytowej dla mnie w taki sposób, że kredyt okazał się być “uszytym na miarę”. Z Panem Wojtkiem współpraca jest bardzo szybka i jednocześnie bardzo konkretna. Polecam go swoim znajomym i wiem, że są już jego zadowolonymi klientami.”
Beata K. z Warszawy

Gorąco polecam każdemu współpracę z firmą KNOW HOUSE. Pan Wojciech Płudowski szybko i niemalże o każdej porze pomoże szybko nakreślić fakty finansowe tak, by móc się upewnić czy aby na pewno marzenia nie mijają się z rzeczywistością.
Łączymy pozdrowienia
Borys i Beata

 

poleć ten artykuł:


napisz do mnie

referencje:

Trafiłam na Pana Wojtka z rekomendacji znajomych. Już od pierwszych minut spotkania przekonałam się dlaczego to właśnie jego mi polecili: świetnie przygotowany, doświadczony, z ofertą chyba wszystkich banków w głowie… A do tego ma anielską cierpliwość – bez końca tłumaczył i odpowiadał na moje kolejne pytania bez mrugnięcia okiem. Od początku miałam pewność, że wybierze dla mnie najlepsze rozwiązania kredytowe i tak się właśnie stało. Dzięki Panu Wojtkowi zaoszczędziłam sobie mnóstwo czasu i pieniędzy. Polecam go dalej, bo naprawdę warto.

poleć ten artykuł:

Magdalena S. Mar. 1, 2015

Zapytaj o podobne oferty

Imię i nazwisko:

Podaj adres email:

Podaj numer telefonu:

Napisz wiadomość:

warto przeczytać

Komu się opłaca MDM?

Kto najwięcej zaoszczędzi na rządowym programie? Single czy wielodzietni? Bierzemy pod lupę i sprawdzamy którzy dostaną od Rządu…

czytaj więcej

COPYRIGHT @ 2014 KNOWHOUSE

Copyright © 2019 All Rights Reserved | ASARI.pl - oprogramowanie dla biur nieruchomości