Szukasz wygodnego, 3 pokojowego mieszkania na starym Mokotowie? Dla siebie lub pod wynajem? Oto ciekawa propozycja dla wielbicieli kamienic i dobrego stylu.
O MIESZKANIU
Mieszkanie zajmuje powierzchnię ponad 72m2. Jest dwustronne i bardzo jasne. Znajduje się na 3 piętrze bloku przy ulicy Antoniego Odyńca 67. Okna wychodzą na Wschód i Zachód. Znajdziesz tu: przestronny i wspaniale doświetlony salon, połączony z wygodną, pięknie wykończoną i w pełni wyposażoną kuchnią, balkon z widokiem na starodrzew, 2 sypialnie (jedna z garderobą), łazienkę z prysznicem, toaletą i systemem zmiękczającym wodę oraz wygodny przedpokój z wbudowaną garderobą. Jego wielkim atutem są duże okna oraz niestandardowa wysokość pomieszczeń - tu czuje się przestrzeń.
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ, BALKON i WIDOK Z OKIEN
Mieszkanie ma świetny rozkład. Pierwotnie mieszkanie wyglądało trochę inaczej. Widna kuchnia była oddzielona od salonu. Obecnie otwarta - tworzy z nim piękną, jasną przestrzeń. Wszystko dzięki "ścianie okien" od strony Zachodniej.
Balkon - loggia - ma niemal szerokość salonu. A jaki widok? Z każdego okna widać piękne, stare drzewa na podwórkach między budynkami. Tu naprawdę można odetchnąć - nie tylko latem.
MIEJSCE DO PRZECHOWYWANIA i PIWNICA
W mieszkaniu znajdziesz sporo miejsca do przechowywania. W przedpokoju wydzielono garderobę na okrycia wierzchnie i szafę na mnóstwo butów. W sypialniach znajdziesz dodatkową garderobę i idealne miejsca na szafy. Dodatkowym atutem tego mieszkania jest spora piwnica.
STAN MIESZKANIA i BUDYNKU
Lokal jest w stanie "do wprowadzenia" :), co widać na zdjęciach. W 2010 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont. Wymieniono w nim instalację elektryczną, okna, powiększono łazienkę i poprzestawiano ściany. Niedawno usunięto też piecyk gazowy w łazience i podłączono budynek do sieci miejskiej. Lokal sprzedawany jest wraz z widocznymi na zdjęciach meblami. Wykończono je w eleganckim, ponadczasowym stylu. Znajdziesz tu naturalne drewno, dekoracyjne forniry, a także nowoczesne szkło i metal.
Sam budynek jest w bardzo dobrym stanie: ocieplony, z odnowioną elewacją, balkonami, a nawet klatkami schodowymi. Aż miło tu wejść :)
ŁAZIENKA i CIEPŁA WODA
Wykończona i w pełni wyposażona. Zajdziesz tu duży, przeszklony prysznic, umywalkę, ukrytą w zabudowie pralko-suszarkę i toaletę. Dodatkowym wyposażeniem jest też instalacja zmiękczająca wodę.
LOKALIZACJA
Od wyjścia z domu do Metra Racławicka dojdziesz stąd w około 5-7 minut, a stąd do Centrum w kolejne 5. Z drugiej strony masz blisko do tramwajów i autobusów. Ogromna oszczędność czasu - prawda? W okolicy są sklepy, restauracje i kawiarnie, szkoła tańca, punkty usługowe, a nawet szpital. Lokalizację tą docenią Ci, którzy chcą być blisko centrum miasta, jego atrakcji i udogodnień, ale też wielbiciele biegania i jazdy po mieście rowerem. Niedaleko stąd przecież do Pól Mokotowskich i Parku Dreszera.
OGRÓDEK JORDANOWSKI w PARKU DRESZERA
To nie lada gratka dla dzieci i rodziców. Od domu to tylko 5 minut spacerem :)
IDEALNE POD WYNAJEM
Ze względu na lokalizację (jedna stacja do Metra Pole Mokotowskie z SGH, a dwie do Politechniki. Mieszkanie świetnie nadaje się pod wynajem zarówno krótko jak i długoterminowy. Można wynajmować je jako 3 oddzielne pokoje.
PARKING
Budynek jest położony w głębi osiedla. Wzdłuż budynków, ulicy Odyńca i na podwórku znajdziesz sporo ukrytych miejsc parkingowych. Właściciele i sąsiedzi nie narzekają :)
OPŁATY
Budynkiem zarządza bardzo sprawnie działająca Wspólnota Mieszkaniowa.
Do tej pory w mieszkaniu mieszkały 2 osoby dorosłe. Czynsz wynosi około 660 zł. Zawierają się w tym również media (woda i ogrzewanie). Dodatkowo do opłat dochodzi prąd oraz oraz ew. telewizja kablowa i internet.
DLACZEGO WARTO?
- pełna własność z uregulowaną sytuacją prawną.
- bardzo dobry rozkład mieszkania: dwustronne, bardzo jasne
- wyposażone, w stanie "do wprowadzenia" lub "do wynajęcia".
- świetna lokalizacja na Starym Mokotowie
- 5 minut Metra Racławicka i około 5 minut jazdy do Centrum
- blisko tramwaje, autobusy
- niedaleko Pole Mokotowskie i Ogród Jordanowski
- w głębi osiedla, nie przy ulicy
- mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem długo i krótkoterminowy
- dobrze zachowany budynek w technologii tradycyjnej - cegła
- w cenie piwnica
Serdecznie polecam i zachęcam do oglądania w dowolny dzień tygodnia.
Jeśli nie widzisz wszystkich zdjęć napisz do nmnie - prześlę je tak szybko, jak to możliwe.
Administratorem danych osobowych jest KNOW HOUSE Sp. z o.o. z siedzibą przy Filipiny Płaskowickiej 46 lokal U7, 02-778 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres wojciech.pludowski@knowhouse.pl… czytaj więcej
Administratorem danych osobowych jest KNOW HOUSE Sp. z o.o. z siedzibą przy Filipiny Płaskowickiej 46 lokal U7, 02-778 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres wojciech.pludowski@knowhouse.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.